54#PODCAST - Rozhovor Zdenek Weber - Cesta k mužskej pravdivosti
59:38

54#PODCAST - Rozhovor Zdenek Weber - Cesta k mužskej pravdivosti

13.09.2019
Dnes je mojím hosťom Zdeněk Weber. Zakladateľ iniciatívy mužsky kruh. Vedie a organizuje mužské iniciační výcviky a workshopy od roku 2003. Od roku 2005 se prevažne venuje managementu, mentoringu a rozvoji sociálne prospešných projektov, predovšetkým pre mladých ľudí z detských domov a sociálne ohrozené osoby. V dnešnom vysielaní sa dozvieš:  - Čo potrebujú muži v 21. storočí, aby žili pravdivý a naplnený život? - Prečo mužov neuspokojí "supermarket možností" ktoré ponúka svet. - Aké otcovské princípy sú dôležité pre spokojné vzťahy s rodinou. - Ako sa prejavuje syndróm dobrého chlapca u mužov a prečo to treba riešiť? - Ako začať robiť prvé kroky k uzdraveniu syndrómu dobrého chlapca? - Ako si určiť priority v živote? - Zaujímavá výzva na konci Prajem ti skvelé počúvanie. Oficiálna webová stránka iniciatívy mužský kruh: https://www.muzskykruh.cz/ Facebook Zdeněk Weber: https://www.facebook.com/zdenek.weber.10   Púť Mystický Jeruzalem - http://mystickyjeruzalem.cz/ Všetky projekty Zdeňka: http://www.trueself.cz/ Zdenkov projekt justlove.cz: http://justlove.cz/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.