78# PODCAST - Rozhovor Vlado Zlatoš - Definícia mužnosti a ženskosti
01:17:44

78# PODCAST - Rozhovor Vlado Zlatoš - Definícia mužnosti a ženskosti

28.02.2020
Ústrednou témou je diskusia okolo VZŤAHOV a rozoberáme: prečo o kvalite vzťahu rozhoduje kvalita VEDOMIA a uvedomenia si seba či druhých? - Ako funguje naša NERVOVÁ sústava ak ide o tému šťastia či pokoja? - Čo je to CNOSŤ a ako jej rozvíjanie vedieť k lepšiemu životu (rodina, práca, vzťahy)? - Aké druhy LÁSKY Vlado rozlišuje? - Čo spadá pod DEFINÍCIU slova mužnosť alebo ženskosť? - Ktoré vlastnosti si potrebuje osvojiť muž vo vzťahu so ženou? Jeden z najčítanejších blogov a pohyby a stravovaní -  https://www.vladozlatos.com Skill Lab telocvične - https://skills.sk/ Projekt stolička Neseda: https://www.neseda.com/ Analýza efektivity metabolizmu cez aplikáciu  METFLEX - https://metflex.me/ Instagram profil: https://www.instagram.com/vladozlatos/ Facebook profil: https://www.facebook.com/vlado.zlatos

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.