4# MINI - PODCAST - Po čom ženy túžia pred sexom
12:57

4# MINI - PODCAST - Po čom ženy túžia pred sexom

29.03.2020
Ak chceš zlepšiť svoj partnerský vzťah a naučiť sa ako máš zvládať náročné obdobia a hádky pozri si bezplatný online tréning zdarma na tejto adrese: http://klub.novymuz.sk/webinar/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Jednoduchý princíp ako sa dostať viac do prítomnosti a do svojho tela. - Čo robiť aby si v tele nevytváral napätie. - Cvičenie na záver.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.