70# PODCAST - Ako sa konečne odpútať od EX partnerov
01:14:00

70# PODCAST - Ako sa konečne odpútať od EX partnerov

03.01.2020
Ak by ste sa už chceli konečne odpútať od vašich bývalých vzťahov, veľmi radi budeme vašimi sprievodcami. Viac informácií nájdete tu: http://www.majstersvojhozivota.sk Vo vysielaní sa dozvieš konkrétne cvičenia, ktoré ti pomôžu uvedomiť si čo ťa drží vo vzťahu.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.