32#PODCAST - Otcovské princípy
26:50

32#PODCAST - Otcovské princípy

12.04.2019
- Čo to znamená otcovský princíp - otcom môžeš byť aj vtedy keď nemáš deti. - Aké otcovské princípy ctím a uznávam v mojom živote ako otec dieťaťa. - Prečo je dôležité zadefinovať si svoje otcovské princípy. - Opäť ťa čaká výzva na tento týždeň. Akciu pre otcov s deťmi 4.8. - 7.8 nájdeš na www.muzisdetmi.sk Na tejto adrese môžeš získať moju tlačenú knihu zdarma spolu v špeciálnej edícii s audioknihou za zvýhodnených podmienok https://novymuz.sk/audiokniha/ Odkaz na podcast na webe >>> https://novymuz.sk/32podcast-otcovske-principy/ Jedna z najlepších kníh o výchove detí Respektovat a být respektován https://www.martinus.sk/?uItem=68554&z=M5SBGF&utm_source=z%3DM5SBGF&utm_medium=url&utm_campaign=partner

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.