67# PODCAST - Rozhovor Marek Bohunický - Otvoriť srdce nestačí...
54:52

67# PODCAST - Rozhovor Marek Bohunický - Otvoriť srdce nestačí...

13.12.2019
Majster svojho života - Pozývame vás na ročný výcvik zameraný pre ľudí, ktorí chcú za seba prevziať zodpovednosť, prestať byť obeťou, spraviť si život zmysluplným a radostným. Spoznať hlbšie seba, spojiť sa so svojim telom, zlepšiť svoje vzťahy, intimitu a sexualitu. Porozumieť tomu čo sa vám deje v živote. Kde je vaše miesto, kým ste, čo potrebujete. Dovoliť si žiť život podľa seba. Aby vám dával zmysel a robil radosť. Choď na túto adresu: http://majstersvojhozivota.sk/ a vyplň nezáväznú prihlášku. Vo vysielaní sa dozvieš: - Aký je rozdiel medzi animálnym a civilizovaným JA. - Ako sa odpájame od svojho srdca - Prečo potrebujeme nielen otvoriť svoje srdce, ale treba urobiť ešte niečo viac... - Ako sa prepojiť so svojou panvou a bruchom a prečo je to dôležité. - Čo sa deje keď nevedome objímame iné osoby. - V čom to môže byť zradné keď sa riadime v živote iba srdcom? - Čo sa deje keď sa zamilujeme a prečo sa zamilovávame práve do určitej osoby. - Ako pracovať so závislosťou vo vzťahu. - Konkrétne cvičenia na spojenie sa so svojou panvou.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.