47#PODCAST - Rozhovor Ales Vavřinec - Ako tvoriť dospelé partnerské vzťahy
01:10:20

47#PODCAST - Rozhovor Ales Vavřinec - Ako tvoriť dospelé partnerské vzťahy

26.07.2019
Viac info o Alešovi Vavřincovi: https://ales-vavrinec.cz/ V rozhovore sa dozviete: - Prečo majú muži strach so žien? - Čo nám bráni ísť do skutočnej hlbokej intimity vo vzťahoch? - Prečo dnes majú muži problém dospieť? - Kde vzniká syndróm dobrého chlapca a čo sa s tým dá robiť? - Čo pomáha ženám prevziať zodpovednosť za svoje emócie? - A mnoho mnoho ďalšieho...

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.