125 # PODCAST - Liečenie syndrómu dobrého chlapca
19:07

125 # PODCAST - Liečenie syndrómu dobrého chlapca

12.02.2021
Špeciálny balík 3 kníh Ako ju pochopiť, Nový muž, Pravda o mužoch s podpisom a poštovným zdarma získaš tu: https://novymuz.sk/balik-3-knih/ Online kurz ako sa vyslobodiť zo syndrómu dobrého chlapca získaš tu: https://novymuz.sk/kurz-nice-guy/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Ako vzniká syndróm/program dobrého chlapca? - Ako identifikuješ či sa to týka aj teba? - Ako liečiť tieto programy?

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.