100# PODCAST - Čo som sa naučil za 5 dní o samote s mojím synom a 2. narodeniny projektu novymuz.sk
29:14

100# PODCAST - Čo som sa naučil za 5 dní o samote s mojím synom a 2. narodeniny projektu novymuz.sk

05.08.2020
Dračie karty môžete podporiť a získať tu: http://draciekarty.sk/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Prítomnosť je dôležitejšia ako atrakcie a drahé hračky. - Materská nie je dovolenka a mala by byť lepšie platená. - Osem-hodinový pracovný týždeň nepodporuje šťastie a spokojnosť v rodine. - Pocity milovaných sú dôležitejšie ako umytý riad a poriadok v domácnosti. - Nastav si priority v živote, inak ti to dôležité utečie pomedzi prsty. - Pýtaj sa často otázku prečo.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.