68# PODCAST - Zastav tento tragický cyklus
32:30

68# PODCAST - Zastav tento tragický cyklus

20.12.2019
Registruj sa na webinár zdarma a zistíš ako môžeš už dnes zlepšiť tvoj partnerský vzťah na tejto adrese: http://klub.novymuz.sk/webinar/ Registrácia na mužské víkendovky tu: https://uctamuzom.sk - Miesta sa rýchlo míňajú. Registruj sa včas. Vo vysielaní sa dozvieš: - Prečo tento tragický cyklus ničí vzťahy. - Nie je to o tom, čo robíš tvoj partner zle, ale je to o tom, čo sa deje v tvojom vnútri. - Prežitie vs. Prosperita - Čo to znamená dovoliť partnerovi byť tým kým je. - Čo je najväčší dar, ktorý môžeš dať svojmu partnerovi/ke. - Prečo potrebujeme v živote situácie v ktorých nie sme spokojný.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.