LITERATÚRA: Jozef Gregor Tajovský v archívoch a spomienkach
23:38
Podcast: Podcast DJGT

LITERATÚRA: Jozef Gregor Tajovský v archívoch a spomienkach

12.05.2021

Jozef Gregor Tajovský v archívoch a spomienkach

Čo o tomto autentickom národovcovi, problematickom a zároveň obľúbenom učiteľovi, atypickom bankovom úradníkovi, agilnom funkcionárovi za práva spolubojovníkov, vytrvalom záhradníkovi a svojskom vinohradníkovi ale aj realistickom prozaikovi a dramatikovi, ktorý bol v podstate nevyliečiteľným idealistom - čo teda o ňom hovoria autentické pramene?

Podcastový okruh LITERATÚRA prinesie ucelený medailón o živote a tvorbe patróna DJGT Jozefa Gregora Tajovského.

Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.