Dialógy: Na témy temperamentov, Goldoniho a inscenácie Mirandolína - 3.festivalový podcast
52:28
Podcast: Podcast DJGT

Dialógy: Na témy temperamentov, Goldoniho a inscenácie Mirandolína - 3.festivalový podcast

13.06.2021

FESTIVALOVÝ PODCAST – Park Ľudovíta Štúra

Naživo nahrávaný podcast za prítomnosti verejnosti na tému temperamentov a  inscenácie brnianskeho Národního divadla MIRANDOLÍNA.

Šéf činohry NdB Milan Šotek priblíži vznik úspešnej adaptácie Goldoniho komédie o „krotení zlého muža“ a teatrológ KAROL MIŠOVIC sa osobitne venuje dielu talianskeho komédiografa a hru Mirandolína zaradí do kontextu ďalších diel.

Festivalové podcasty vedie herec RICHARD SANITRA.

Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.