DIALÓGY: Zámocký hry zvolenské začínajú
36:23
Podcast: Podcast DJGT

DIALÓGY: Zámocký hry zvolenské začínajú

02.06.2021

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského naplno završuje prípravy 47. ročníka festivalu ZÁMOCKÉ HRY ZVOLENSKÉ.
Ako prvý živý divadelný festival od decembrového zatvorenia divadiel naplní umením nielen zámocké nádvorie, ale aj ulice mesta Zvolen.

Medzinárodný letný divadelný festival ZÁMOCKÉ HRY ZVOLENSKÉ s aktuálnym mottom REŠTART sa koná v dňoch 4. – 20. júna 2021. Na festival pricestujú silné divadelné mená a inscenácie zo Slovenska i Čiech.

O programe sa s moderátorom Richardom Sanitrom rozprávali dramaturgička Uršuľa Turčanová a vedúca obchodno-marketingového odd. Gabriela Valentínyová

Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.