DIALÓGY: Beckettovo Čakanie na Godota režíruje vo Zvolene Dodo Gombár
26:26
Podcast: Podcast DJGT

DIALÓGY: Beckettovo Čakanie na Godota režíruje vo Zvolene Dodo Gombár

01.10.2021

Dodo Gombár je renomovaný režisér tvoriaci na popredných slovenských, českých i európskych divadelných scénach, dramaturg, scenárista a autor viacerých oceňovaných divadelných hier (z nich DJGT v roku 2006 uviedlo hru Hugo Karas).
Gombárove réžie charakterizuje výrazná vizuálna stránka, práca so symbolom, tvorba javiskových metafor. 

Inscenácia Čakanie na Godota je jeho prvou réžiou v DJGT . Spoluprácu na tejto hre prijala aj výtvarníčka Eva Jiřikovská, dramaturgička Uršuľa Turčanová a prekladateľka Elena Flašková.


Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.