LITERATÚRA: J.G.Tajovský: Neresnickou dolinou
20:22
Podcast: Podcast DJGT

LITERATÚRA: J.G.Tajovský: Neresnickou dolinou

24.03.2021

V podcastovom okruhu LITERATÚRA  sa prejdeme Neresnickou dolinou prostredníctvom cestopisných spomienok Jozefa Gregora Tajovského, ktorý sa tu prejavuje ako vzácny dobový kronikár a citlivý pozorovateľ. Na ceste od Krupiny do Zvolena zo začiatku minulého storočia bude našim spoločníkom Štefan Šafárik.


Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.