DIALÓGY: Návrat k témam Noci divadiel DJGT
27:06
Podcast: Podcast DJGT

DIALÓGY: Návrat k témam Noci divadiel DJGT

31.03.2021

V podcaste prinesieme návrat k témam Noci divadiel DJGT – Noci so svetlom pre každého. Rozhovory o tolerancii a obohacovaní sa inakosťou nielen v umení budú prezentované premiérovo v podobe podcastu. 1. časť.

Hosťom moderátora Richarda Sanitru bola Alena Mičian Ostrihoňová, ktorá priblížila prácu s odlišnosťou pohľadom dlhoročnej pedagogičky a koordinátorky prevencie mládeže. Predstavila tiež úspechy zvolenského komunitného centra a rovnomenného súboru Romano Jilo.

Hudobnými hosťami boli bratia Martin a Marek Geišbergovci a Daniel Špiner.

Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.