DIALÓGY: Rozhovor s choreografkou Libušou Bachratou
23:15
Podcast: Podcast DJGT

DIALÓGY: Rozhovor s choreografkou Libušou Bachratou

17.03.2021

Choreografka, tanečníčka a pedagogička LIBUŠA BACHRATÁ predstaví v podcastovom okruhu DIALÓGY DIVADLO pripravovanú inscenáciu Čepiec zo svojho pohľadu. Priblíži spôsob, akým s hercami a hudobníkmi vytvára choreografie a výrazový pohyb. 

Podcast Podcast DJGT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.