Otec má deťom ukázať, že ich mama je kráľovná
23:07

Otec má deťom ukázať, že ich mama je kráľovná

21.06.2020
Rozhovor s českým pedagógom Markom Hermanom o dnešných otcoch a ich dôležitej úlohe v živote detí. Byť otcom je náročné, zodpovedné a nenahraditeľné poslanie. Otec má v rukách kľúče od zdravého sebavedomia a sebaúcty svojich detí. Iba on sa vie pri hre ponoriť do detského sveta tak, že na to deti spomínajú celý život. Nie je to však jednoduché. Na otcovstvo sa treba pripraviť a hlavne objaviť, čo vlastne znamená byť otcom.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.