Peter Belinský z KDH / Mnohí podnikatelia v službách posledný rok proste neprežili
22:57

Peter Belinský z KDH / Mnohí podnikatelia v službách posledný rok proste neprežili

15.05.2021
Peter Belinský je predseda konzília KDH, ktoré združuje odborníkov a expertov hnutia. Ako bývalý šéf Slovenskej agentúry pre cestovný ruch stále udržiava kontakty s ľuďmi, podnikajúcimi v gastre, hotelierstve, či turizme. V zázname sa dozviete: Ako títo ľudia prežívajú pandémiu, či bola vládna pomoc pre nich dostatočná, čo by kresťanskí demokrati robili inak, keby boli posledný rok súčasťou vládnej koalície a či podnikatelia v službách na nadchádzajúcu sezónu hľadia s optimizmom. Videorelácia Porozumieť ekonomike vzniká v spolupráci s Nadáciou Hannsa Seidela Slovensko / Hanns Seidel Stiftung Slowakei.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.