Janka Bittó Cigániková: Žene nepotrebujeme vymedzovať čas na rozmyslenie, má na to 12 týždňov
23:27

Janka Bittó Cigániková: Žene nepotrebujeme vymedzovať čas na rozmyslenie, má na to 12 týždňov

24.09.2020
Bráni návrh zákona o pomoci tehotným ženám prístupu k interrupciám? Nestojí predĺženie rozhodovacej lehoty za to, aby bola väčšia šanca zachrániť nenarodené dieťa? Návrh zákona Anny Záborskej o pomoci tehotným ženám niektorí pro-liferi označujú za kozmetický, zástancovia potratov hovoria zas o sťažení prístupu k interrupciám. V relácii Osobne poslankyňa za SaS Janka Bittó Cigániková hovorí o výhradách s navrhovaným zákonom a o tom, prečo podľa nej obmedzuje práva žien, aj napriek tomu, že nijako neobmedzuje výkon interrupcií.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.