Rozhovor s firemným poradcom Petrom Vargom: Ak sa začnú točiť peniaze, ekonomika sa rozbehne
15:45

Rozhovor s firemným poradcom Petrom Vargom: Ak sa začnú točiť peniaze, ekonomika sa rozbehne

23.04.2020
Podnikateľov dnes zaujíma, ako legálne využiť všetky možnosti, ktoré ponúka štát, hovorí právny a účtovný poradca Peter Varga, partner Carpathian Tax & Accounting a Highgate Law & Tax. V rozhovore sa dozviete aj to, prečo je dôležité, aby si firmy začali medzi sebou dôverovať, prečo je dôležité, aby firmy opäť začali investovať a či sú dnes úrady pri vymáhaní daní benevolentnejšie.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.