Trhový environmentalizmus / Ako zachrániť životné prostredie a nezabiť ekonomiku
10:58

Trhový environmentalizmus / Ako zachrániť životné prostredie a nezabiť ekonomiku

13.02.2021
Kniha „Green Market Revolution“ je zbierkou textov 21 autorov z 15 organizácií, ktorí sa venujú ochrane životného prostredia a klímy prostredníctvom trhovo konformných nástrojov. Ponúkajú tu originálne a ekonomicky premyslené riešenia ako zachrániť našu planétu bez toho, aby sme museli rezignovať na ďalšie zvyšovanie životnej úrovne, zvlášť v najchudobnejších krajinách sveta. Publikácia je v angličtine voľne stiahnuteľná na stránke: https://www.greenmarketrevolution.eco/

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.