Matematik Kollár: Odporučil by som, aby sa politici menej vyjadrovali k odborným veciam
37:49

Matematik Kollár: Odporučil by som, aby sa politici menej vyjadrovali k odborným veciam

10.11.2020
Hosťom relácie Otvorene bol matematik Richard Kollár. Moderátor Michal Magušin sa ho pýtal otázky aj na tieto témy: - celoplošné testovanie: bol to rozumný nápad? Ako máme rozumieť číslam, ktoré poznáme z dvoch kôl testovania? Mýlili sa vedci, ktorí celoplošné testovanie kritizovali? - pandémia koronavírusu: nastal teraz čas na uvoľnenie opatrení? - spoľahlivosť antigénových testov: koľko ľudí je skutočne nakazených? - premiér Igor Matovič vs vedecká komunita: sú vedci zaujatí proti vláde Igora Matoviča? - ďalší boj s pandémiou koronavírusu: ktoré opatrenia ešte treba prijať?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.