Riaditeľ tajnej služby: Zadržanie Beňu ma prekvapilo, no SIS je na tom lepšie, ako polícia
27:57

Riaditeľ tajnej služby: Zadržanie Beňu ma prekvapilo, no SIS je na tom lepšie, ako polícia

03.12.2020
Riaditeľ Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský hovorí o najväčších problémoch, na ktoré pri prevzatí SIS narazil, ale aj o tom, akým najväčším bezpečnostným hrozbám momentálne Slovensko čelí. Polícia v rámci akcie Judáš zadržala aj námestníka šéfa SIS Borisa Beňu. Znamená to, že SIS je v podobnom rozklade, ako sa to javí pri súdnictve či pri polícii? Aké sú najväčšie bezpečnostné hrozby, ktorým čelíme zo zahraničia? Ktoré krajiny naša tajná služba najviac sleduje? Prečo riaditeľ tajnej služby na rozdiel od svojich predchodcov poskytuje mnoźstvo rozhovorv pre médiá? Neprehnal to Vladimír Pčolinský so svojimi vyjadreniami o nebezpečenstve jadrovej elektrárne v Mochovciach či o tom, že SIS sleduje aj množstvo sudcov?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.