Dá sa oddychovať počas dovolenky aj doma?
14:48

Dá sa oddychovať počas dovolenky aj doma?

17.07.2020
Ak si vezmeme v lete dovolenku z práce, väčšinou ju plánujeme stráviť mimo svojho domova buď v zahraničí alebo niekde pri vode či v horách na Slovensku. Tam zabudneme na pracovné aj domáce povinnosti, vypadneme aspoň na chvíľu z každodennej rutiny a načerpáme nové sily. Nie vždy sa však podarí stráviť dovolenkový čas mimo domova. Dá sa dovolenkovať aj doma? Ako si zmeniť domov na dovolenkové miesto, aby nevyskakovali na nás domáce povinnosti z každej strany? Rozprávali sme sa so psychologičkou Denisou Zlevskou z Centra pre tréning a rozvoj.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.