Šeliga: Som za ochranu života, Záborskej zákonom sa určite nevraciame do stredoveku
37:51

Šeliga: Som za ochranu života, Záborskej zákonom sa určite nevraciame do stredoveku

16.10.2020
Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga vysvetľuje, prečo sú celoplošné pandemické opatrenia správne a dôležité. Odpovedá aj na niektoré námietky kritikov týchto opatrení a komentuje aj politické škripeky premiéra Igora Matoviča s Richardom Sulíkom. Šeliga sa ohľadom zákona o potratoch z dielne Anny Záborskej v médiách vyjadril, že "ak budú interrupcie visieť na podpore ĽSNS, vytiahnem hlasovaciu kartu aj ja" (denník SME). Ako tento výrok myslel? Nepovýšil politické a marketingové hry nad ochranu života? Po otvorení voľby generálneho prokurátora sa o tento post uchádza len jeden neprokurátor (sudca Juraj Kliment). Prečo to tak je? Zlyhali v niečom politici?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.