Témy týždňa: Súhrn udalostí s Jozefom Majchrákom
13:32

Témy týždňa: Súhrn udalostí s Jozefom Majchrákom

29.05.2020
V Smere sa vyostruje súboj o nového šéfa strany, z oboch opozičných strán odchádzajú poslanci. Opozícia je v pohybe a bude mimoriadne zaujímavé sledovať ďalší vývoj. Pozrieme sa aj do radov vládnej koalície, ako si vládne strany plnia svoje úlohy. A personálne zmeny neobchádzajú ani mimoparlamentné strany, ktoré sa nevzdávajú svojich parlamentných ambícií. Tento týždeň priniesol zmeny vo viacerých politických stranách, na ktoré sa bližšie pozrieme v dnešnom podcastovom súhrne.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.