Veronika Remišová: Prečo nehlasovala za plošné testovanie?
35:29

Veronika Remišová: Prečo nehlasovala za plošné testovanie?

18.01.2021
Vláda schválila celoplošné pretestovanie Slovenska v priebehu najbližších dní. Za toto rozhodnutie však nehlasovala podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová. Šéfky strany Za ľudí sme sa opýtali na dôvod tohto konania. Moderátor Postoj TV Michal Magušin položil Veronike Remišovej aj tieto otázky: ❓Nesnaží sa Remišová „rebéliou“ v koalícii len získať politické body? ❓Trvá premiér Matovič na celoplošnom testovaní len preto, lebo ide o jeho nápad? ❓Prečo vláda neprijala prísnejšie opatrenia už pred sviatkami? Báli sa robiť nepopulárne rozhodnutia? ❓Ako sa dá vyriešiť dlhodobé napätie medzi Igorom Matovičom a Richardom Sulíkom, ktorých konflikty majú dopad na dôležité rozhodnutia v krajine? ❓Reagovali koaliční lídri správnym spôsobom pri pohrebe Milana Lučanského? ❓Kedy budú môcť Slováci komunikovať so štátom prostredníctvom mobilných telefónov?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.