Miriam Lexmann: Čína mučí vlastných občanov, Západ musí zmeniť taktiku
48:00

Miriam Lexmann: Čína mučí vlastných občanov, Západ musí zmeniť taktiku

01.04.2021
Europoslankyňa Miriam Lexmann (KDH) vysvetľuje, prečo ju Čína označila za človeka, ktorý šíri "zlomyseľné lži" a prečo bojuje za práva Ujgurov, utáčaných v provincii Sin-Ťiang. Lexmann zároveň zdôrazňuje, že prístup Západu k totalitným režimom sa obracia proti nám a musíme zmeniť taktiku. V rozhovore pre Postoj TV diskutuje europoslankyňa aj o odchode maďarských poslancov zo strany Fidesz z Európskej ľudovej strany (EPP) i o tom, ako niektoré rozhodnutia europarlamentu "rozbíjajú" Eurrópsku úniu.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.