Herec Noga: Lekárka mojej mame odporúčala, aby so mnou išla na potrat
15:52

Herec Noga: Lekárka mojej mame odporúčala, aby so mnou išla na potrat

21.09.2020
Malý vzrastom, veľký srdcom. Herec Michal Noga hovorí o živote s postihnutím, interrupciách aj svojich hereckých plánoch. Michal sa narodil s achondropláziou, čo je forma dedičnej disproporčnosti postavy. Aj napriek tomuto hendikepu sa rozhodol prihlásiť na VŠMU. Dnes je už vyštudovaný herec, hosťuje v SND a v českých divadlách. Často sa pohybuje v prostredí, ktoré nezdieľa jeho konzervatívny pohľad na svet. Napriek tomu sa nebráni debatám o viere, Bohu a tiež napríklad o interrupciách, ktoré sa ho aj osobne dotýkajú, keďže jeho mame bol zo strany lekárky odporúčaný potrat. Mrzí ho však, že tieto debaty sa nevedú vecne, ale často ich ovládajú emócie, a to na oboch stranách.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.