Daniel Lipšic: Zločnici začali spolupracovať, lebo pochopili, že im už nikto nepomôže
25:17

Daniel Lipšic: Zločnici začali spolupracovať, lebo pochopili, že im už nikto nepomôže

12.11.2020
Z mediálnych výstupov sa javí, že organizovaný zločin sa usadil na najvyššich poschodiach štátu. Polícia odvádza údejne krivých sudcov v putách, zatknutí sú aj policajti či nedotknuteľní podnikatelia. Nastal na Slovensku konečne čas na spravodlivosť? Ako je možné, že vidíme v putách aj ľudí sú Norbert Bödör, Tibor Gašpar, Dušan Kováčik, Zoroslav Kollár, Róbert Krajmer či Peter Hraško? Vedel Daniel Lipšic o tom, že vedenie polície za vlády Roberta Fica a ministrovania Roberta Kaliňáka sa malo tajne schádzať a podľa obvinení fungovať ako organizovaná zločinecká skupina? Ako je možné, že polícia a prokuratúra zrazu koná a zasahuje aj voči doteraz nedotknuteľným ľuďom? Prečo boli čestní policajti doteraz ticho? Prečo ľudia, ktorí doteraz stáli na strane zločinu, úplne zmenili stranu a začali spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní? Je Zoroslav Kollár nebezpečnejší ako Marian Kočner? Príde čas na zatýkanie aj v politických vodách? Má Daniel Lipšic ambíciu stať sa špeciálnym prokurátorom?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.