Nemám rád dvojaký meter u politikov ani u novinárov
18:41

Nemám rád dvojaký meter u politikov ani u novinárov

22.04.2021
Marek Vagovič, investigatívny novinár portálu Aktuality uverejnil stručný, ale veľmi výbušný status, ktorý zahŕňa len jeden obrázok s výrokmi prezidentky Zuzany Čaputovej a Radoslava Baťu, ku ktorému napísal len dve slová: Dvojaký kilometer. Tento jeho počin rozvíril vášnivú polemiku a mnohé reakcie zo strany politikov, médií i bežných občanov. ❓Čo motivovalo Mareka Vagoviča napísať tento kontroverzný status? Chcel zaujať, podpichnúť, provokovať? ❓Aké reakcie dostal Vagovič zo strany politikov či médií? ❓Je Marek Vagovič fanúšikom Igora Matoviča? ❓Bolo od novinára Aktualít korektné porovnávať váhu výrokov premiéra a manžela šéfky štátnej inštitúcie? ❓Igor Matovič sa posťažoval, že médiá nehľadajú pravdu. Súhlasí s ním Marek Vagovič?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.