Herec Štefan Bučko: Veľmi sa ma dotýka zatvorenie kostolov, pre našu farnosť to bolo príliš prísne
27:06

Herec Štefan Bučko: Veľmi sa ma dotýka zatvorenie kostolov, pre našu farnosť to bolo príliš prísne

19.10.2020
Herec, recitátor či pedagóg Štefan Bučko hovorí o tom, ako prežíva koronakrízu z osobného aj z profesného hľadiska. Súhlasí so zákazom svätých omší? Ako vníma súčasnú politickú garnitúru a špeciálne aktuálnu legislatívu, ktorá sa týka potratov? Prečo sa Slovensku nedokážeme bezproblémovo prijať ani nekontroverzný prolife zákon? A na aké umelecké počiny Štefana Bučka sa môžeme tešiť v najbližšej dobe?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.