Peter Pellegrini: Zatiaľ som o Smere ticho, no ak Fico chce, začnem aj ja rozprávať
46:02

Peter Pellegrini: Zatiaľ som o Smere ticho, no ak Fico chce, začnem aj ja rozprávať

19.04.2021
Predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini si myslí, že okolo vakcíny Sputnik V vzniklo už tak veľa negatívnych vecí, že aj ľudia, ktorí sa ním chceli dať očkovať, to nebudú chcieť. Ako by sa však šéf Hlasu správal na mieste Igora Matoviča? Obišiel by slovenské liekové inštitúcie a rovno by začal našich občanov Sputnikom očkovať? Alebo by radšej počkal na posúdenie Sputnika maďarským certifikovaným laboratóriom? ❓Prečo Petrovi Pelleginimu vôbec neprekážajú politicky podfarbené vyjadrenia šéfky Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzany Baťovej? A prečo by túto úradníčku zobral so sebou na vyjednávania do Moskvy? ❓Neľutuje Pellegrini svoje rozhodnutie z roku 2018, keď v reakcii na otravu bývalého ruského agenta Sergeja Skripaľa v britskom Salisbury Slovensko odmietlo vyhostiť ruských diplomatov – a teraz sa zistilo, že rovnakí ruskí agenti, ktorí stáli za otravou Skripaľa, spôsobili aj výbuch v sklade zbraní v Českej republike? ❓Žiada strana Hlas-SD zmenu podmienok kolúznej väzby? Nie je to len snaha pomôcť ľuďom, spriaznených s predchádzajúcou vládou, ktorí sú teraz za mrežami? ❓Ako Peter Pellegrini vníma slová Roberta Fica, že "v bezpečnostnom systéme urobil brutálne chyby, ktoré naštartovali obrovské množstvo problémov"? ❓V čom je strana Hlas zásadne iná ako Smer-SD Roberta Fica?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.