Sima Martausová: Prajem si, aby sme mali odvahu hovoriť svoj názor
33:02

Sima Martausová: Prajem si, aby sme mali odvahu hovoriť svoj názor

17.12.2020
Rozhovor s úspešnou speváčkou o prežívaní adventu, o jej vianočných prianiach, novom albume a tiež o tom, ako zvláda pandémiu. Pred niekoľkými dňami jej vyšiel nový album Oslobodená. Počas korony mala dostatočný priestor na jeho prípravu a prácu na ňom si veľmi užila. A hoci jej koncertovanie a osobný kontakt s fanúšikmi veľmi chýba, pandémiu hodnotí zo svojho osobného hľadiska pozitívne. „Nechcem nijako zľahčovať túto náročnú situáciu, ktorú žijeme. Avšak pandémia mi dala príležitosť spomaliť, stíšiť sa, spoznať seba v najhlbších zákutiach. V prvej vlne som myslela, že je to dostatočný priestor, ale druhá vlna mi ukázala, že sa dá ísť ešte hlbšie,“ hovorí Sima Martausová v Postoj TV. Tohtoročný advent aj vďaka korone prežíva pokojnejšie a aj duchovne sa pripravuje na vianočné sviatky. A čo by si priala k Vianociam? „Prajem si, aby sme mali odvahu hovoriť svoj názor, a zároveň neboli zaň odsudzovaní. Aby sme sa vedeli navzájom prijímať aj napriek odlišným postojom a vierovyznaniu. A tiež by som si veľmi želala, aby bolo každé dieťatko prijaté svojou mamou už po počatia, tak ako Mária pri zvestovaní prijala Ježiška.“ V relácii sa tiež dozviete: - prečo dostal album meno Oslobodená a čo je na ňom netradičné, - ako prežíva adventné obdobie a čo ju najviac oslovuje na Vianociach, - ako pretavuje svoju lásku k horám do tvorby a aké miesta má najradšej, - či považuje za slávnu a čo berie ako svoj najväčší úspech.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.