Minister Marek Krajčí: To najhoršie máme čochvíľa za sebou
46:41

Minister Marek Krajčí: To najhoršie máme čochvíľa za sebou

05.03.2021
Minister zdravotníctva Marek Krajčí čelí veľkému tlaku na jeho odvolanie. Niektorí koaliční partneri, hlavne Richard Sulík a jeho strana SaS, ale aj prezidentka Zuzana Čaputová, poukazujú na jeho zodpovednosť za extrémne zlú pandemickú situáciu na Slovensku. Pri jeho kritike sa médiá či niektorí politici opakovane vracajú do momentu kľúčového vládneho rozhodnutia ohľadom opatrení proti covidu-19 zo začiatku decembra 2020. Minister pre Postoj TV veľmi otvorene popisuje decembrovú situáciu, v ktorej ho nepodržali ani jeho najbližší a za ktorú napriek tomu doteraz nesie zodpovednosť na svojich pleciach. V rozhovore odzneli aj odpovede na tieto otázky: ❓Dosiahli sme už v boji proti covidu vrchol a postupne sa bude situácia zlepšovať? ❓Ako sme sa dostali medzi najhoršie krajiny na svete? ❓Prináša nám plošné testovanie viac škody ako osohu? ❓Čo sa naozaj udialo na decembrovom zasadnutí vlády, počas ktorého sa rozhodlo o živote stoviek ľudí? ❓Prečo Marek Krajčí neodišiel zo svojho postu, keď sa vláda v zásadnej veci postavila proti nemu? ❓Z akého dôvodu sa u nás viackrát menila očkovacia stratégia? ❓Nakúpil minister zdravotníctva nesprávne samotesty? ❓Uvažuje Marek Krajčí nad tým, že sa sám vzdá funkcie? A ako situáciu ľudsky zvláda?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.