Stačilo, keby Ďatlov trochu počkal
55:35

Stačilo, keby Ďatlov trochu počkal

12.06.2019
Čo sa presne stalo v Černobyle? Zlyhala viac technika alebo ľudský faktor? Prečo boli podrobnosti o fungovaní elektrárne utajované aj pred jej operátormi? Fero Múčka sa rozpráva s energetikom Andrejom Žiarovským o fenoméne Černobyľ.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.