Knihomoľov zápisník / Myšlienkový testament Rogera Scrutona
07:37

Knihomoľov zápisník / Myšlienkový testament Rogera Scrutona

29.05.2021
Minulý rok podľahol rakovine britský konzervatívny mysliteľ Sir Roger Scruton. Známy bol aj u nás. Na prelome 70. a 80. rokov sa podieľal na organizovaní podzemnej univerzity pre disidentov v komunistickom Československu. České vydavateľstvo Books and Pipes v spolupráci s Centrom pro studium demokracie a kultury tento rok vydalo preklad Scrutonovej knihy s príznačným názvom „Jak být konzervativec“. Viac o nej v našej videorelácii Knihomoľov zápisník.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.