Témy týždňa: Súhrn udalostí so Stanislavou Gajdošovou
15:33

Témy týždňa: Súhrn udalostí so Stanislavou Gajdošovou

12.06.2020
Väčšina ľudí má podľa štúdií ďaleko od optimálneho stavu psychického zdravia. Dáta naznačujú, že v prepočte každý deviaty obyvateľ Slovenska trpel jednou alebo viacerými duševnými poruchami, najmä úzkostnými. Nie sú to veľmi pozitívne vyhliadky ani pre spoločnosť, ani pre štát, ani jednotlivcov. Aj o tomto budeme hovoriť v dnešnom podcaste.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.