Témy týždňa: Súhrn udalostí s Lukášom Krivošíkom
09:54

Témy týždňa: Súhrn udalostí s Lukášom Krivošíkom

19.06.2020
Amerika zažíva po smrti Afroameričana Georga Floyda už niekoľko týždňov vlnu protestov, ktoré na niektorých miestach dokonca prerástli do násilností a rabovania. Téma zneužívania policajnej moci a rasizmu sa preniesla aj do Európy. Demonštranti sa najnovšie zamerali na sochy a pamätníky historických osobností, ktoré spájajú s otrokárstvom, či kolonializmom. Viac o tejto téme si povieme v dnešnom podcastovom súhrne.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.