Porozumieť ekonomike / Prevetrá ďalšia vlna korony opäť naše peňaženky?
20:56

Porozumieť ekonomike / Prevetrá ďalšia vlna korony opäť naše peňaženky?

03.10.2020
Analytik a autor knihy "Zlé peniaze" Juraj Karpiš (INESS) je prvým hosťom našej novej videorelácie "Porozumieť ekonomike". Redaktor Postoja Lukáš Krivošík sa s ním rozpráva o dopadoch druhej vlny pandémie COVID-19 na hospodárstvo, ale tiež na naše verejné a osobné financie. Tento diel vznikol v spolupráci s Hanns Seidel Stiftung Slowakei – Nadáciou Hannsa Seidela Slovensko.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.