Témy týždňa: Súhrn udalostí s Martinom Hanusom
17:54

Témy týždňa: Súhrn udalostí s Martinom Hanusom

08.05.2020
V dnešnom podcastovom súhrne udalostí sa porozprávame o rýchlejšom uvoľňovanie opatrení, ktoré nám trochu umožnia sa ekonomicky i spoločensky nadýchnuť. Pozrieme sa, ako to vlastne vyzerá s otvorením škôl a škôlok ešte v tomto školskom roku a nevynecháme ani diskusiu o voľbe nového generálneho prokurátora.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.