Policajný šéf Peter Kovařík: Netrasiem sa za funkciou, som statočný človek
34:27

Policajný šéf Peter Kovařík: Netrasiem sa za funkciou, som statočný človek

08.10.2020
Dočasne poverený policajný prezident Peter Kovařík otvorene hovorí o tom, či má ambíciu stať sa riadnym šéfom policajného zobru, čo ho na tejto práci láka a čo ho naopak odrádza. Kovařík vysvetľuje, ako vnútorne spracováva dilemy spojené s výmenou politických garnitúr v krajine a ako je možné, že nemal problém šéfovať Úradu boja proti korupcii za Radičovej vlády a zároveň sa venovať prevencii korupcie na Úrade vlády SR za Roberta Fica. Policajný prezident reaguje na slová Igora Matoviča o (ne)užitočnosti Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti a hovorí aj o tom, či dôveruje riaditeľovi Národnej kriminálnej agentúry Branislavovi Zurianovi. Kovařík tiež prezentuje súčasné problémy polície i svoju víziu systémových zmien policajného zboru.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.