Vatikánska sedma: Po objavení neoznačených hrobov stoviek detí sa rozhoreli kanadské kostoly
12:44

Vatikánska sedma: Po objavení neoznačených hrobov stoviek detí sa rozhoreli kanadské kostoly

04.07.2021
Vypočujte si júnový podcastový súhrn diania v kresťanskom svete. Moderuje Jana Zlatohlávková. Dozviete sa, ● že v Kanade horia kostoly, pravdepodobne podpálene po odhalení tajomstiev hrobov stoviek detí, ● tiež prečo v Poľsku padajú hlavy biskupov, ● a ponúkneme vám čitateľský tip na inšpiratívnu knihu amerického biskupa, ktorá vyšla v slovenčine.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.