Poslanec Čepček: Predkladať zákon proti potratom má zmysel aj vtedy, keď neprejde
32:32

Poslanec Čepček: Predkladať zákon proti potratom má zmysel aj vtedy, keď neprejde

02.06.2021
Martin Čepček, ktorý sa dostal do parlamentu na kandidátke OĽaNO, predložil do národnej rady návrh zákona, ktorý sprísňuje podmienky umelého ukončenia tehotenstva. Na otázku, prečo predkladá návrh zákona, ktorý má mizivú šancu na úspech, odpovedá: "Minimálne sa o tom začne rozprávať." Poslanec Čepček je presvedčený, že svojou aktivitou v prolife oblasti nijako neškodí iným kresťanským poslancom, ktorí sa o zmenu spoločnosti v tejto otázke snažia postupnými krokmi. V Postoj TV sme sa poslanca, ktorý má dočasne pozastavené členstvo v klube OĽaNO, opýtali aj tieto otázky: ❓Prečo poslanec Čepček ide “sólovú jazdu”? ❓Chce byť Martin Čepček ešte koaličným poslancom? ❓Ako vníma svoje poslanie v politike?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.