Hlavný ekonóm Za ľudí / Chceme daň pre firmy 19%
22:49

Hlavný ekonóm Za ľudí / Chceme daň pre firmy 19%

19.06.2021
Tomáš Meravý je hlavný ekonóm strany Za ľudí a poradca ministra financií. Tento týždeň jeho strana predstavila viaceré návrhy do pripravovanej daňovej reformy, vrátane zníženia sadzby dane z príjmov právnických osôb z 21 na 19 percent. Rozprávali sme sa o tom, prečo slovenské firmy dnes potrebujú nižšie dane, o zotavení ekonomiky po pandémii a či sú návrhy Za ľudí politicky priechodné. Toto vydanie videorelácie Porozumieť ekonomike vychádza s podporou Nadácie Hannsa Seidela Slovensko / Hanns Seidel Stiftung Slowakei.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.