Vatikánska sedma 5/2020: Slávny mních končí neslávne. Bol vyhostený z komunity, ktorú sám založil
10:31

Vatikánska sedma 5/2020: Slávny mních končí neslávne. Bol vyhostený z komunity, ktorú sám založil

01.06.2020
V aktuálnom súhrne sa dozviete, prečo musel Enzo Bianchi opustiť ekumenickú mníšsku komunitu v Bose, že Donald Trump a Boris Johnson majú na otváranie chrámov odlišný pohľad, a tiež to, kým bol zosnulý provinciál slovenských saleziánov Jozef Ižold.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.