Vatikánska sedma: Naše kostoly zatvorili, na poľské útočia a francúzsku katedrálu skropila krv
20:02

Vatikánska sedma: Naše kostoly zatvorili, na poľské útočia a francúzsku katedrálu skropila krv

01.11.2020
Počúvate októbrový súhrn diania v kresťanskom svete, ktorý pre vás pripravil vedúci rubriky Svet kresťanstva Imrich Gazda. Dozviete: ● čím môže premiér Matovič po víkende potešiť veriacich, ● ako filmy na YouTube „sfúkli“ poľského biskupa, ● a tiež, že indický jezuita je najstarším politickým väzňom v krajine.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.