Porozumieť ekonomike / Pandémia už teraz vytvára nových ľudí bez domova
23:24

Porozumieť ekonomike / Pandémia už teraz vytvára nových ľudí bez domova

31.10.2020
Jozef Kákoš, riaditeľ Depaul Slovensko o korone, situácii ľudí bez domova a dopadoch krízy na neziskové organizácie, ktoré im pomáhajú. Vo videu sa okrem iného dozviete: • Ako vplýva pandémia a zákaz vychádzania na situáciu ľudí bez domova; • Prečo sa nezisková organizácia Depaul Slovensko rozhodla zorganizovať vlastné testovanie svojich klientov na Covid-19; • Či sa ekonomické dôsledky pandémie podpisujú aj na príjmoch neziskových organizácií; • Koľko je odhadom ľudí bez domova v hlavnom meste a ako ich počty zvýšila ekonomická neistota v dôsledku pandémie. • Čo môžu urobiť bežní ľudia, ktorí chcú pomôcť ľuďom bez domova, no boja sa dávať im peniaze priamo na ulici. Tento diel relácie Porozumieť ekonomike vznikol v spolupráci s Hanns Seidel Stiftung Slowakei – Nadáciou Hannsa Seidela Slovensko.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.