Psychológ o korone: Kedysi sme pred levom utekali, dnes hodiny analyzujeme, či sa pre ním zachrániť
27:16

Psychológ o korone: Kedysi sme pred levom utekali, dnes hodiny analyzujeme, či sa pre ním zachrániť

05.11.2020
Ako vyviaznuť z „tlamy“ korony s čo najmenšími stratami na duševnom zdraví so psychológom Martinom Milerom. Ešte sme sa nespamätali z prvej vlny a už tu máme druhé kolo. Korona nás všetkých postavila pred nové situácie a každý sa s nimi vyrovnávame po svojom. Ako sa nestratiť v spleti najrôznejších informácií, stále sa meniacich nariadení, izolácií a karantén? Psychológ Martin Miler poukazuje na to, že vo všetkom tom zlom, čo sa deje, je mimoriadne dôležité všímať si veci, ktoré môžeme hodnotiť pozitívne. „Všímanie a uvedomovanie si toho, že sa okolo nás dejú aj dobré veci, máme vo svojich rukách. To nám nikto nemôže zobrať ani zakázať.“

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.